Kullanıcı Aletleri

Site Aletleri


antispamgw.sql.gri.liste.web.arayuez

Antispangw Sql Gri Liste web arayüz mail gri listenisini yonetmenizi ve ince ayarlar yapmamizi sağlar.

Greylist kısmında mail adresinize gelen ve şüpheli olarak geçen tüm mailler bekletilmektedir. Resimdeki ayar kısmından bu bekletilen mailleri görebilirsiniz. Yönetim menülerinden dilerseniz göndericileri alan adı veya mail adresi olarak beyaz listeye veya kara listeye rahatsız edici maillerden kurtulabilirsiniz.

Gelen maillerde bu özellikteki yapay tarama özelliği sayesinde kendi öğrenebilme özelliğide vardır. Aynı mail adresinden size ikinci bir mail geldiğinde ve içerik süphelendirici değil ise kendisi işlem yaparak size maili otomatik olarak atacaktır.

Bekletme Listesine Eklenen Alanadı / Sunucu Listesi : Resimde yer alan özellik sayesinde şüpheli olarak nitelendirilip beklemeye alınan alan adlarının listesinin olduğu kısımdır. Bu listeden dilediğiniz zaman bekletilen alan adlarını güvenli listeye alıp çıkarma işlemi yapabilirsiniz.

GreyList’e Girmeyecek E-Mail Adresleri : Resimde yer alan özellik sayesinde hiçbir şekilde greylist özelliğinde beklemeye alınmayacak mail adreslerinin listesinin olduğu kısımdır. Bu listeyi dilediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz.

Otomatik Olarak Beyaz Listeye Alınan Alanadları, Sunucular ve Mail Adresleri : Resimde yer alan özellik AntispamGw yapay zekası sayesinde beklemeye alınmayacak alan adlarının yer aldığı listelere ulaşmanızı sağlar.

GreyList’e Girmeyecek Alan Adları : Resimde yer alan özellik sayesinde hiçbir şekilde greylist özelliğinde beklemeye alınmayacak alan adlarının listesinin olduğu kısımdır. Bu listeyi dilediğiniz zaman düzenleme yapabilirsiniz.

Her Zaman GreyList’e Alınacak Alan Adları : Resimde yer alan özellik sayesinde şüpheli olarak nitelendirilip beklemeye alınacak alan adlarının listesinin olduğu kısımdır. Bu listeden dilediğiniz zaman bekletilen alan adlarını güvenli listeye alıp çıkarma işlemi yapabilirsiniz.

Anasayfa

antispamgw.sql.gri.liste.web.arayuez.txt · Son değiştirilme: 2017/02/02 15:41 Değiştiren: antispamgw